Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tahad enda reklaami siia ? Võta ühendust plus.foorum@internetaddress.com

3 posters

    palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    -minawebeibewe-
    -minawebeibewe-
    Algaja
    Algaja


    Posts : 15
    Kuulsus : 1
    Join date : 15/12/2009

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  -minawebeibewe- Thu 17 Dec 2009 - 14:46

    <mida ma tegema peaksin, et ta kas ja kuidas ta paikka pnaa. Või lihtsalt paluks abi mida ma teen. Ma olen omadega väga segaduses, nende pärast. Alla kirjutan jutu siis saate aru kuidas mul abi oleks vaja. Nimed muudan ära, sest ma ei taha mingit jama sellepärast, mul juba ned nende pärast juba niigi suured.
    PALUN AIDAKE.!

    siin siis stoorii: Algas kool. Kolisin oma päriskodust ühikasse. JÕudsin suhteliselt vara, koristasin ja kraamisin siis toa ära. Õhtul tuli majandusjuhataja ja ütles , et siia kolib veel üks tüdruk nimega Krista. Me saime ruttu tutavaks, saime hästi läbi. Mel oli väga lõbus ja ruumi ka oli toas normaalselt meile kahejaoks. Oli mingi kuu möödunud ja siis tuli majandusjuhtaja uuesti ja koos uue tüdrukuga.Ta nimi oli Kaisa. See oli suur üllatus kuna me ei oodanud teda. Ta tavaliselt ütleb kuna ta tuleb. Ütles, et järgmisest nädalast hakkab ta ka meile toas elma. Me ei osanud algul midagi öelda ja ega me ei oleks saanud ka öelda, et me ei taha teda siia. Nad lahkusid ning siis hakkasime Kristaga arutama, et kuhu nagu ta mahub, et meil olid planid juba tehtud, et kuidas me toa ümber tõstame. Sest meil olid juba kõikk asjad organiseeritud, et kes mida toob juurde ja nii. Me ikka naljatasime, et me riputame ta lakke koos tema asjadega ja nii. Meil oli vääga lõbus.Kuid ta tundus väga sõbralik ja nii. Sis tuli nädalavahetus . Pühapäeval kui ma tagasi tulin oli tuba ümber tõstetud. See oli suur üllatu, mule. Aga me saime kõikk väga hästi läbi, ning tundus nagu me olekski kokku loodud, nagu et me naerame väga palju.
    Oli mingi kuu möödas ja korvaltuba vabanes. Ning siis pidime otsustama et kes sinna kolib. Me ei sanud kokkuleppele ja tegime loosi. AGA MUL LÄKS ENNEM MEELEST MAINDA, ET NAD KÄISID ÜHES KLASSIS JA MINA OLIN NAGU PARALEELIS. Loosiga tuli välja, et mina pean kolima. No mul ei jäänud muud üle kui kolida. Ma kolisin, ning sis hakkas asi imelikuks minema. Ma läksin kooli ükspäeav ja mulle räägiti kuids nad mind taga räägivad. Ja nad rääkisid ka, et nad tegid loosis sohki, et nad tahtsidki , et ma läheks minema. No muidugi olin ma nende peale nats vihane. Kool lõppes ma läksin tagasi ühikasse ja nad tulid mu ukse taha, ma tegin ukse lahti küsisin et mis te tahate siit!, Krista ütles: Kas me saaks kõlareid laenata, ning ma vastsin selle peale et ma ei taha eriti anda, et ma tahaks ise ned hetkel. Nad sis nagu rämrdalt solvusid ja Ütlesid et ss fainn ole jh siuke ülbur edasi. Ma ga ütlesin siis et : noo et kui te oleks öelnud et te ei taha mind siia tuppa oleks ma ammu väljakolinud.Nad ss läksid minema. Ma mingi paartundi hiljem tahtsin nagu oam aju nende toast tagasi saada, et mul oma tuba et mu asjad võivad siin ka olla. Nad keerasid sellepeale ukse lukku ja ütlesid et mine puberteeditse kuskil mujal. Aga tegelikult kes siin hetkel puberteeditseb kas mina või nemad?.... noo ma läksin tagasi oma tuppa ja mingi natu ajapärast oli koputus mu uksele, tegin lahti ja nägin mu OSAD asjad olid tagastatud koos kirjaga. Mida ma siis ei tsiteeri kuna see oli väga ropp. No ma jätsin nad rahule.
    Mõnipäev hiljem mina ja siit ühikast veel üks tüdruk nimega Eneli olime mu toas ja jõime. Aga meil ei olnud päälekat. No me olime juba krista ja Kaisaga ära leppinud. Ma läksin nende ukse taha, Krista tuli tegi lahti, ma küsisin et kas teil oleks midagi anda. No neil oli üks coca, aga se oli Kaisa oma ja me lasime tal helistada et kas me võime natuke võtta , Kadi aga ütles sellepeale et mingi nad ka *****. Meil oli nii et nagu okei siis. Oli juba suht hilja me läksime Eneli tuppa, vahepeal tuli meile kampa ka üks poiss ühikast.Ta rääkis meile et nad olevat meilt küsinud et kas ma neile puhurit laenaks, ja ma oleat selle peale öelnud et mingu p****. Aga nad tegelikult polnud me käest seda küsimas käinud, nad nagu nii VALETASID talle. Meil jäi karp ka selle jutu peale lahti.Noo olime veits veel siin ja ss läksime Eneli tuppa ja poiss koputas Kaisa ukse peale nagu naljaga. Kaisa tuli mega vihaselt ikse peale ning ütles et NOO MIDA TE HATATE! aga kui ta nägi et see oli poisss jäi tall karp lahti, ning pani ukse tagasi kinni.
    Järgmisel päeval läksin kooli ja rääkisin ühele oma sõbrannale, seda ja ühte asja veel ning üks tüdruk kes ei pidanus seda kuulma kuulis seda ja ta läks pasundas kohe kõik Kaisale ära. Kaisa selle peale aga tuli kohe mu juurde ja kukkus mind sõimama koos oma sõbrannaga. Ma ei teinud muidugi neist välja.Tund oli ära ja ma läksin oma kapi juurde et riidesse panna ja ühikasse tulla. Tema aga tuli koos oma nelja sõbrannaga mu juurde hakkasid mind kõiges süüdistama. Ma aga jälle ei teinud neist väla ja läksin minema..
    Kõik hetkel:(


    PALUN AIDAKE! Crying or Very sad Sad
    -minawebeibewe-
    -minawebeibewe-
    Algaja
    Algaja


    Posts : 15
    Kuulsus : 1
    Join date : 15/12/2009

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  -minawebeibewe- Thu 17 Dec 2009 - 14:51

    PALUN VABANDUST KIRJAVIGADE EEST!
    RAxx
    RAxx
    Liige
    Liige


    Posts : 143
    Kuulsus : 3
    Join date : 17/08/2009
    Age : 30
    Location : Rakvere

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  RAxx Thu 17 Dec 2009 - 16:32

    vanad te ühikas üldse olete ?
    -minawebeibewe-
    -minawebeibewe-
    Algaja
    Algaja


    Posts : 15
    Kuulsus : 1
    Join date : 15/12/2009

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  -minawebeibewe- Thu 17 Dec 2009 - 19:18

    hmm, mina ise olen 16 ja need teised kaks tüdrukud 17 ja 16
    RAxx
    RAxx
    Liige
    Liige


    Posts : 143
    Kuulsus : 3
    Join date : 17/08/2009
    Age : 30
    Location : Rakvere

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  RAxx Thu 17 Dec 2009 - 19:19

    Pubekad siis ju. Pole midagi teha. Aga noh äkki keegi oskab ehk aidata Smile
    -minawebeibewe-
    -minawebeibewe-
    Algaja
    Algaja


    Posts : 15
    Kuulsus : 1
    Join date : 15/12/2009

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  -minawebeibewe- Thu 17 Dec 2009 - 19:39

    ja muideks ei ole. Smile
    RAxx
    RAxx
    Liige
    Liige


    Posts : 143
    Kuulsus : 3
    Join date : 17/08/2009
    Age : 30
    Location : Rakvere

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  RAxx Fri 18 Dec 2009 - 18:30

    siis ei oska aidata Very Happy
    -minawebeibewe-
    -minawebeibewe-
    Algaja
    Algaja


    Posts : 15
    Kuulsus : 1
    Join date : 15/12/2009

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  -minawebeibewe- Sun 20 Dec 2009 - 17:32

    okei:D
    Devil Girl
    Devil Girl
    Algaja
    Algaja


    Posts : 19
    Kuulsus : 5
    Join date : 02/10/2009
    Age : 30

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  Devil Girl Sat 2 Jan 2010 - 18:59

    Pole pubekad ? Hah .
    Esiteks : 16 aastane peaks oskama juba kirjutada .
    Teiseks : Vaata mis tekst teil seal ühikas käib , nagu väiksed lapsed.
    Kolmandaks: mõtle ise!

    Ära väga südamesse võta, ma olen lihtsalt aus!
    RAxx
    RAxx
    Liige
    Liige


    Posts : 143
    Kuulsus : 3
    Join date : 17/08/2009
    Age : 30
    Location : Rakvere

    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  RAxx Sat 2 Jan 2010 - 23:45

    Devil Girl wrote:Pole pubekad ? Hah .
    Esiteks : 16 aastane peaks oskama juba kirjutada .
    Teiseks : Vaata mis tekst teil seal ühikas käib , nagu väiksed lapsed.
    Kolmandaks: mõtle ise!

    Ära väga südamesse võta, ma olen lihtsalt aus!

    õige Very Happy

    Sponsored content


    palun abii!!  PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus? Empty Re: palun abii!! PALUN VAADAKE SIIA JA LUGEGE SEE LÄBI. mis oleks parim lahendus?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon 13 May 2024 - 7:41