Tahad enda reklaami siia ? Võta ühendust plus.foorum@internetaddress.com

  Plusfoorumi reeglid!

  Share
  avatar
  RAxx
  Liige
  Liige

  Posts : 143
  Kuulsus : 3
  Join date : 17/08/2009
  Age : 25
  Location : Rakvere

  Plusfoorumi reeglid!

  Post  RAxx on Fri 11 Sep 2009 - 19:25

  1. Uute teemade alustamine



  Alafoorum olgu õige
  Teema peab asutsema oma alafoorumis ja mitte kuskil mujal. Alati vali see alafoorum, kuhu sinu teema sobib! Kui sa arvad, et sinu teema ei sobi kuhugi, postita see Küsimused / Probleemid alafoorumi alla, aga ka seal olgu ainult mõistlikud teemad.

  Ära tee teist samasugust teemat
  Kasuta otsingut ja veendu, et teist sarnast teemat olemas poleks, vastasel juhul see võidakse kustutada.

  Teemal olgu sisu
  Teemat tehes, järgi et ka sinupoolt saab mingisugune arukas sisu sinna lisatud, sisutud teemad on mõttetud ja kustutatakse. Keelatud on postitada pornograafilist materjali foorumisse, kuna enamus foorumikasutajatest on veel alaealised.

  Teema pealkirjasta korrektselt
  Alati peab olema arusaadav ja korrektne tekst, et teema pealkirjas oleks aru saada, mida teema sisaldab.

  Referal linkide postitamine
  Selliseid teemasid nagu "Teeni internetis raha" mitte teha.


  2. Postitamine


  Keelatud on ...
  ... sõimata või mõnitada teist kasutajat, arutleda piraatluse teemal. Keelatud on postitada nuhkprogramme sh. keylogger'eid. Samuti on keelatud teemast möödarääkimine ehk ing. keeles "offtopic". Teiste avataride ja signatuuride rippimine (varastamine) on keelatud. Lühisõnalised postitused ala. "+1"; "Just Nii!"; "Nõustun"; "Sekundeerin" on keelatud. Administraatoreid ja moderaatoreid peab austama ning nende vastu viisakas olema. Administraatori või moderaatori sõimu eest karistatakse viivitamatult.

  Postita mõistlikku ja arukat teksti
  Tekst peab olema arukas ja mitte niisama loba. Suurt pilti pole ka mõistlik postitada, postita link, kus pilt asub - nii ei venita pilt foorumit välja ning ka aeglasema ühendusega kasutajatel on foorumit parem sirvida.(Otse pilti postitades on soovitatav maksimaalne suurus 800x600.(Välja arvatud "Naljakad Pildid" teemas)) Mis tahes reklaami sisaldavad postitused ning teemad kustutatakse. Mõistlik ei ole ka üles tuua vana teemat, mis on üle kuu aja vana, kui sul pole sinna midagi tarka postitada.

  Double-, triple jne postid ei ole lubatud, kui need on tehtud väiksema vahega kui 24 tundi. Kui kasutaja pildid ei mahu kõik IMG-tagiga pildid ühte postitusse, siis erandjuhul võib ka teha mitu postitust järjest.

  Alkoholist, narkootilistest ainetest ja steroididest on lubatud ainult arutlevad teemad



  3. Signatuurid, avatarid & profiili seaded





  Signatuuri nõuded
  Signatuuris oleva pildi maksimaalne suurus tohib olla 400x100 pikslit. Signatuuri maht ei tohi samuti ületada 80kb piiri.
  Signatuuri Standardid:
  1) Piltsignatuur ei tohi olla suurem kui 400x100 pixlit.
  2) kirjutame tavalise kirjasuurusega.

  Signatuuris on KEELATUD HOIDA:
  3) Igasugust reklaami, teksti, pildi, lingi näol.
  4) [IMG][URL] signatuurid (ehk siis clickitavad signatuurid!), välja arvatud Plusfoorum.tk foorumi-sisesed lingid (mis on siis lubatud).
  5) signatuuri on keelatud venitada tühja ruumi abil...
  (näiteks kui jätad 1 kuni mitu rida tühja ruumi teksti ja pildi või pildi ja pildi vahele...
  6) Ühte või enamat SPOILER'it.

  Avatari nõuded
  Avatari maksimaalne suurus tohib olla 150x200 pikslit. Avatari maht ei tohi olla üle 40kb, vastasel juhul see eemaldatakse ja kasutaja võib saada hoiatuse. Avatar ei tohi sisaldada erootikat ega muid keelatud asju.

  Profiil täida korralikult
  Oma kasutaja tiitlit saad sa muuta alates siis, kui sul on 500 posti täis, ära pane seda liiga pikaks, see eemaldatakse.



  4. Hoiatused, ban'id ja reeglid




  Hoiatusi lisavad Administraatorid ja Moderaatorid
  Administraatorid ja Moderaatoritel on täielik õigus teid hoiatada või karistada bäniga, kui ta on kindel, et te eksisite mõne foorumis antud reeglite vastu.

  Hoiatus(t)e ja/või ban(ide) vaidlustamine
  Hoiatuse vaidlustamine toimub läbi administraatorite, moderaatorid ning super moderaatorid enam teil warni maha ei saa võtta. Warni eemaldamiseks on kaks võimalust, kas admini kaudu, või SMS kaudu. Kui teil on 100% hoiatus, siis 7me päeva pärast deaktiveerib süsteem teie kasutaja - selle aja jooksul üritage oma hoiatus SMSiga maha osta, või adminiga kokkuleppele jõuda.

  Reeglid
  Mõningates alafoorumites on ka eraldi alafoorumi reeglid, mida nendes alafoorumites järgima pead. Kõiki reegleid peavad tavaliikmed kindlalt järgima, kui nende vastu eksitakse, siis võib juhtuda, et teile lisatakse hoiatus, või halvimal juhul teie kasutaja eemaldatakse foorumist.


  Probleemsed kasutajad
  Plusfoorum.tk juhtkonnal on igal ajal õigus kasutaja keskkonnast eemaldada või warnida kui Plusfoorum.tk juhtkond peab seda vajalikuks, mis tahes põhjusel.


  Raporteeri nupp

  1) Ühte postitust ära reporti MITU korda.
  2) Kui sa otsest ohtu postituses ei näe, siis ära reporti seda.
  3) Reporti ainult reegleid eiravad postitused. Kui postitus või postitaja sulle ei meeldi, see pole põhjus reportimiseks.


  Ei tohi omada rohkem kui ühte kasutajat!


  Virtuaalsete asjade müük päris raha eest on keelatud
  Soovitame kõigil reegleid regulaarselt jälgida, sest neid muudetakse ja täiendatakse aeg-ajalt.


  ______________________________________________
  Elame 1 päev korraga !

   Current date/time is Wed 16 Jan 2019 - 18:00